Tänään se alkoi ja alku on minulle pettymys. Kävin lukemassa uusisuomi.fi:tä enkä löytänyt selvää syytä palata. Jos omaa näkemystä ja uutista ei STT:n uutisvirran sijaan löydy, huonosti tulee käymään. Onneksi blogeissa on vähän särmää, joten lupaan palata vielä muutaman kerran löytyisikö syytä palata useammin.
PS: Miksi ihmeessä Drupalilla toteutetulta saitilta ei löydy RSS-fiidejä helposti tarjoiltuna?
Comments 1
Pika-ananlyysisi on samansuuntainen kuin omani, Matti. Ensimmäisenä etsin rss:ää. Uutisia en vilkaissutkaan. Blogit kiinnostavat minuakin.
Posted 13 Lok 2007 at 11:04 am ¶En silti sanoisi Uutta Suomea pettymykseksi; mielestäni vasta aika näyttää, millainen media Uusi Suomi on. Alku on sellainen, että pistin US:n kirjanmerkkipalkkiini.
Trackbacks & Pingbacks 1
[...] Pintaa ja pinnan alta - Uusi Uusi Suomi oli pettymys: Tänään se alkoi ja alku on minulle pettymys. Kävin lukemassa uusisuomi.fi:tä enkä löytänyt selvää syytä palata. [...]
Post a Comment